Ubezpieczenia turystyczne

Zabezpiecz siebie, bliskich, majątek - ubezpieczenia online, polisy mobilne

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia » Ubezpieczenia turystyczne


Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczneUbezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę ubezpieczeniową zarówno podczas podróży zagranicznych jak i podczas podróży krajowych po Polsce. W przypadku nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej czy nieszczęśliwego wypadku Klient ma zapewnioną wszelką pomoc medyczną. Zwolennicy sportów zimowych, sportów wyczynowych czy sportów ekstremalnych również mogą zostać objęci ochroną.

Firmy, które regularnie delegują pracowników do pracy za granicę, mogą rozważyć całoroczną polisę, obejmującą wszystkich pracowników.Ubezpieczenia turystyczneWybierając się na urlop lub nawet krótki, weekendowy wypad w Polsce, warto zabezpieczyć się polisą. W przypadku nieszczęśliwego wypadku Klient może skorzystać z usług assistance, konsultacji lekarskiej czy transportu medycznego.


więcej »
Urlop za granicą zazwyczaj skrupulatnie planujemy i nierzadko czekamy na niego przez cały rok. Zatem i ubezpieczenie skrupulatnie przeanalizujmy. Ubezpieczenie powinno być tak dobrane, by w sytuacji nieprzewidzianej i często nerwowej, realizacja usług z polisy, nie dostarczała nam dodatkowego stresu.


więcej »
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC) to ochrona w sytuacji, gdy zobowiązani jesteśmy, zgodnie z prawem, do naprawienia szkody wyrządzonej osobie trzeciej. Korzystamy z tej ochrony, gdy na przykład zalejemy mieszkanie sąsiada lub uszkodzimy meble w hotelu.


więcej »
Niezwykle istotny w ubezpieczeniu podróży jest assistance, którego zakres jest bardzo szeroki. Ubezpieczyciel organizuje między innymi transport do placówek medycznych, poszukiwanie i ratownictwo a także transport zwłok do kraju oraz kremację. Assistance obejmuje też przedłużenie ochrony o 48h, na wypadek odwołania lotu lub innej udokumentowanej konieczności przedłużenia pobytu. Wcześniejszy powrót ubezpieczonego, tłumacz czy opieka nad nieletnimi dziećmi również mieści się w zakresie assistance.


więcej »
Ubezpieczenie turystyczne zagraniczne obejmuje koszty leczenia, które dotyczą zachorowania, nieszczęśliwego wypadku oraz chorób przewlekłych. Ochroną są objęte również następstwa nieszczęśliwego wypadku pod wpływem alkoholu. Wizyta lekarza w hotelu, pobyt w szpitalu, wszelkie zlecone badania oraz lekarstwa są w ramach sumy kosztów leczenia.


więcej »
Ubezpieczenie bagażu podróżnego obejmuje przedmioty, które są naszą własnością lub w naszym posiadaniu i służą nam do użytku podczas podróży. Przedmiotem ubezpieczenia mogą być zatem przedmioty osobistego użytku wraz z walizkami, torbami, plecakami, w których przedmioty te są przewożone, sprzęt elektroniczny oraz sprzęt sportowy.


więcej »
Pasjonat sportów ekstremalnych może zabezpieczyć się odpowiednią polisą. Ubezpieczeniem mogą być objęte następujące sporty ekstremalne: górskie: narciarstwo i snowboarding poza oznakowanymi trasami, freeskiing, kolarstwo górskie, speleologia, wspinaczka górska powyżej 3 500 m n.p.m., w tym: wspinaczka przy użyciu specjalistycznego sprzętu lub bez asekuracji (bouldering), wspinaczka lodowa, trekking powyżej 3 500 m n.p.m., abseiling (zjazd na linie); wodne: rafting, kajakarstwo górskie, żeglarstwo oceaniczne; lotnicze: paralotniarstwo, spadochroniarstwo, szybownictwo; motorowe: rajdy samochodowe, motocross.


więcej »© 2022 - Ubezpieczenia Joanna Matysiak - Ubezpieczenia turystyczne

ubezpieczenie maszyn rolniczych     Ubezpieczenia transportowe Warszawa Żoliborz     ubezpieczenia Wiskitki