ubezpieczenia

Zabezpiecz siebie, bliskich, majątek - ubezpieczenia online, polisy mobilne

ubezpieczenia

Ubezpieczenia to ochrona dla nas i naszych bliskich w trudnych sytuacjach życiowych, jak choroba, nieszczęśliwy wypadek czy straty majątkowe. Dla firm to możliwość kontynuacji działalności w kryzysowej sytuacji. Rynek ubezpieczeń jest ogromny, od ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie, turystycznych do gwarancji ubezpieczeniowych dla firm i osób indywidulanych. To część gospodarki, która nieustannie się rozwija. Jednocześnie zwiększa się świadomość i wiedza Klientów o możliwej i niezbędnej ochronie ubezpieczeniowej.


Ubezpieczenia dla biznesu

Ubezpieczenia dla biznesu


Ubezpieczenia dla biznesu to ochrona majątku firmy, budynków, maszyn urządzeń, sprzętu elektronicznego, nakładów inwestycyjnych oraz środków obrotowych od ognia i innych zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem, rabunku lub wandalizmu. To również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) działalności gospodarczej, z uwzględnieniem OC kontraktowego a także ubezpieczenie wypadków przy pracy jak i ubezpieczenie grupowe pracowników.


więcej »


ubezpieczenia


Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenia nieruchomości


Dom i mieszkanie to miejsce naszego wypoczynku, gdzie chcemy czuć się bezpiecznie. Niestety takich zdarzeń jak wyciek wody czy przepięcia w instalacji elektrycznej lub stłuczenia czasami trudno uniknąć. Ubezpieczenia nieruchomości minimalizują stres w tych niekomfortowych sytuacjach i zapewniają finansowe wsparcie.


więcej »


ubezpieczenia


Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne


Ubezpieczenia komunikacyjne to najbardziej znany rodzaj ubezpieczenia. Prawie w każdej rodzinie czy firmie są pojazdy wymagające obowiązkowego ubezpieczenia OC. Możemy również skorzystać z dobrowolnej ochrony, takiej jak autocasco czy assistance, które wspierają nas w nieprzewidzianych i czasami kosztownych zdarzeniach.


więcej »


ubezpieczenia


Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne


Ubezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę ubezpieczeniową zarówno podczas podróży zagranicznych jak i podczas podróży krajowych po Polsce. W przypadku nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej czy nieszczęśliwego wypadku Klient ma zapewnioną wszelką pomoc medyczną. Zwolennicy sportów zimowych, sportów wyczynowych czy sportów ekstremalnych również mogą zostać objęci ochroną.


więcej »


ubezpieczenia


Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Ubezpieczenie na życie i zdrowie


Ubezpieczenie na życie i zdrowie to wsparcie finansowe w sytuacjach trudnych do przewidzenia, jak wypadek, choroba czy śmierć. To wsparcie i w szczęśliwych wydarzeniach, jak narodziny dziecka. Ubezpieczenie może obejmować poważne zachorowanie, pobyt w szpitalu, operacje, leczenie specjalistyczne, leczenie za granicą, niezdolność do pracy jak również koszty leczenia i rehabilitację.
więcej »


ubezpieczenia


Ubezpieczenia transportowe

Ubezpieczenia transportowe


Podczas prowadzenia działalności transportowej jak i przy ubieganiu się o wydanie licencji lub dodatkowego wypisu z licencji, niezbędne jest ubezpieczenie. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu przewozu lub spedycji ładunku, ubezpieczenie ładunku oraz OC zawodowe przewoźnika drogowego to najistotniejsze ubezpieczenia dla firm prowadzących działalność transportową.


więcej »


ubezpieczenia


Ubezpieczenia rolne

Ubezpieczenia rolne


Ubezpieczenia rolne obejmują zarówno ubezpieczenia obowiązkowe jak i dobrowolne. Ubezpieczenia obowiązkowe - OC rolnika, budynków rolniczych, można uzupełnić dobrowolnymi, tak by zapewnić kompleksowe zabezpieczenie, w związku z posiadanym gospodarstwem rolnym i prowadzeniem działalności rolniczej.


więcej »


ubezpieczenia


Gwarancje ubezpieczeniowe

Gwarancje ubezpieczeniowe


Gwarancje ubezpieczeniowe pozwalają zwiększyć płynność finansową firmy. Nie musisz angażować własnych środków, by przedstawić zabezpieczenie na rzecz swoich kontrahentów, inwestorów czy wykonawców.

Oferujemy gwarancje kontraktowe: przetargowe, należytego wykonania, zwrotu zaliczki, właściwego usunięcia wad oraz kaucyjne i środowiskowe.


więcej »


ubezpieczenia


Inne ubezpieczenia

Inne ubezpieczenia


Ubezpieczenie smartfona, tableta i smartwatcha, dotyczy nowego i używanego sprzętu, nie starszego niż 4 lata od daty premiery w Polsce. Ubezpieczenie dedykowane jest klientom indywidulanym oraz osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą.


więcej »


ZAMÓW KONTAKT

Oddzwonimy w ciągu 24 godzin!


© 2022 - Ubezpieczenia Joanna Matysiak - ubezpieczenia

ubezpieczenie leczenia za granicą     Ubezpieczenia komunikacyjne online     ubezpieczenia Warszawa Falenica