Ubezpieczenia Joanna Matysiak

Zabezpiecz siebie, bliskich, majątek - ubezpieczenia online, polisy mobilne

O firmie

Z branżą ubezpieczeniową związana jestem od 2012 roku. Początkowo doświadczenie zdobywałam jako likwidator szkód z ubezpieczeń zdrowotnych, osobowych i majątkowych. Praca ta uświadomiła mi jak ciekawe i pełne wyzwań są ubezpieczenia, zaś praca agenta jak odpowiedzialna. Przeanalizowanie potrzeb klienta, dopasowanie odpowiedniej oferty ubezpieczenia, a na końcu zawarcie najwłaściwszej polisy to moim zdaniem podstawa działania profesjonalnego doradcy.

Wiedza o ubezpieczeniach, zdobyte doświadczenie, podnoszenie kwalifikacji oraz standardy działania to podstawa, by kompleksowo i na najwyższym poziomie zadbać o potrzeby Klientów w zakresie ubezpieczeń. Z tego też względu systematycznie będę zwiększać portfel towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracuję.

Korzystam z najnowszych technologii, Klient otrzyma ode mnie ubezpieczenie online - polisę mobilną. W razie potrzeby możliwy jest również dojazd do Klientów na terenie Warszawy.

Numer wpisu w Rejestrze agentów ubezpieczeniowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, to 11252275/A.Ubezpieczenia Joanna Matysiak - ubezpieczenia warta z dojazdem
Ubezpieczenia Joanna Matysiak - ubezpieczenia hdi z dojazdem
Ubezpieczenia Joanna Matysiak - ubezpieczenia generali z dojazdem
Ubezpieczenia Joanna Matysiak - ubezpieczenia generali agro z dojazdem
Ubezpieczenia Joanna Matysiak - ubezpieczenia proama z dojazdem

ZAMÓW KONTAKT

Oddzwonimy w ciągu 24 godzin!


© 2022 - Ubezpieczenia Joanna Matysiak - Ubezpieczenia Joanna Matysiak

ubezpieczenie OC w życiu prywatnym     Ubezpieczenia komunikacyjne Międzyborów     ubezpieczenia Podkowa Leśna