ubezpieczenia mobilne, polisy online

Zabezpiecz siebie, bliskich, majątek - ubezpieczenia online, polisy mobilne

Warto wiedzieć

Ubezpieczenie online, polisa mobilna

Ubezpieczenie online, polisa mobilna – jak to działa? czy warto?

Ubezpieczenie online, polisa mobilna lub polisa elektroniczna, nazw jest kilka. Niemniej chodzi o jedno – maximum wygody – kupujesz ubezpieczenie w kilka minut, bez wychodzenia z domu.

Przyzwyczailiśmy się już do zakupów odzieży, elektroniki, kosmetyków czy artykułów spożywczych, teraz przyszedł czas na ubezpieczenia.

Dlaczego warto korzystać z polis mobilnych?
To najszybszy sposób, aby natychmiast uzyskać ubezpieczenie – z chwilą dokonania płatności online masz pełną ochronę ze swojej polisy! Czasami możliwa jest płatność odroczona – i wtedy masz ochronę a polisę regulujesz po 14 dniach.

Czy polisa mobilna jest tak samo ważna jak papierowa?
Tak. Ubezpieczenie online, polisa mobilna niczym się nie różni od tej, którą zawierasz w biurze u agenta ubezpieczeniowego.

Potrzebujesz tylko dostępu do internetu i adresu mailowego. Nie musisz instalować żadnej aplikacji – polisę mobilną masz dostępną w swoich mailach. Dzięki temu chronisz nasze środowisko, oszczędzając wraz z innymi pasjonatami polis mobilnych tony papieru.

Zatem krok po kroku
Wybierasz ofertę, ustalasz z agentem warunki ubezpieczenia i zgodnie z tymi ustaleniami agent wystawia polisę i przesyła link na Twojego maila. Jest to dostęp do portalu Klienta, w którym Twoje dane chronione są przez indywidualne hasło. Po zapoznaniu się z polisą, zatwierdzasz ją i opłacasz. Mailem otrzymujesz zawartą polisę.

Klienci, którzy zawierają ubezpieczenie u mnie, przed zakończeniem okresu ochrony, otrzymują ode mnie przypomnienie o kończącej się polisie lub w trakcie trwania polisy o kolejnej racie do uregulowania.

Ubezpieczenie online, polisy mobilne to zdecydowanie szybsza i wygodniejsza forma zakupu ubezpieczenia. Twój czas jest bezcenny!<? print ubezpieczenia mobilne, polisy online; ?>


Zakup samochodu – o czym warto pamiętać ubezpieczenia warszawa

Zakup samochodu – o czym warto pamiętać

Zakup samochodu – o czym warto pamiętać


WIĘCEJ

Ubezpieczenie NNW dla dzieci, młodzieży ubezpieczenia warszawa

Ubezpieczenie NNW dla dzieci, młodzieży

Ubezpieczenie NNW dla dzieci, młodzieży i studentów - w szkole czy indywidualnie?


WIĘCEJ

ZAMÓW KONTAKT

Oddzwonimy w ciągu 24 godzin!


© 2022 - Ubezpieczenia Joanna Matysiak - ubezpieczenia mobilne, polisy online

ubezpieczenie turystyczne zagraniczne     Ubezpieczenia dla biznesu Międzyborów     ubezpieczenia Piastów